... pro mistrysvého řemesla

Nákupní košík

loading
Součet---
Zobrazit košík

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám
Nářadí Nářadí Nářadí
Nástroje Nástroje Nástroje
Celá nabídka

Uklízečka

Uklízečka

Hledáte flexibilní brigádu a nechcete daleko dojíždět?

Máte ráda pořádek a je na Vás spoleh?

Tak se přidejte k nám jako Uklízečka.

Koho hledáme a co budete dělat

Hledáme kolegyňku na úklid a dlouhodobou spolupráci, která doplní náš stávající tým.

Kde? Rohovládova Bělá.

Kdy? Každý pracovní den PO – PÁ od 16:00 nebo případně dle domluvy na střídání směn se stávající kolegyňkou.

Úklid Vám zabere maximálně 4 hod denně.

Co Vás čeká?

  • Běžný úklid kanceláří a zázemí pro zaměstnance na jedné budově.
  • Pravidelná péče o květiny a občasná údržba venkovních prostor.
  • Mimořádný úklid před akcí nebo mytí oken.

Co od Vás požadujeme

  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Zájem o pořádek a úklid.
  • Časovou flexibilitu.

Na oplátku Vám nabízíme

  • Máme zázemí stabilní úspěšné obchodní společnosti, protože jsme na trhu již přes 25 let.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce na DPP, případně HPP.
  • Finanční ohodnocení 400 Kč za úklid a speciální odměna za mimořádný úklid.
  • Užijete si s námi hned několik firemních akcí a teambuildingů.
  • Nástup možný ihned.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Je tohle práce, kterou hledáte? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Ke komu se Váš životopis dostane?

Tereza Klymčiwová
HR Specialist
SpinnerČekejte