... pro mistrysvého řemesla

Nákupní košík

loading
Součet---
Zobrazit košík

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám
Nářadí Nářadí Nářadí
Nástroje Nástroje Nástroje
Celá nabídka

Obchodně-technický zástupce NÁŘADÍ

Baví Vás budování dlouhodobých vztahů s klienty, ale i samotná akvizice?
Úspěch pro Vás není jen splnění cílů, ale především spokojenost klienta?
Chcete prodávat produkt, kterému věříte?

Tato pozice je šitá na míru obchodníkovi, který má silné komunikační i prezentační dovednosti a kladný vztah k technickým produktům.

Koho hledáme a co budete dělat

Hledáme parťáka, který rád svým zákazníkům dělá radost a pomáhá při výběru toho pravého produktu. Jako obchodně-technického zástupce se u nás zaměříte primárně na 🔧 ruční a elektrické nářadí nebo na 🧱 stavební techniku. Výběr portfolia produktů necháme na Vás, ale nebojte, postupem času Vás zaškolíme i na ostatní produkty a značky z našeho širokého sortimentu.

Těší se na Vás náš Manažer obchodního týmu Ondra, který Vám pomůže naskočit na tu správnou vlnu úspěchu, ale také Vám ukáže směr a možnosti rozvoje.

Co Vás čeká?
  • Představení naší společnosti a prodej profesionálního nářadí, stavební a zahradní techniky i speciálních zařízení či vestaveb do vozidel.
  • Dostanete stávající portfolio klientů, o které je třeba pečovat (v rámci svěřeného regionu ČR - dle domluvy).
  • Důležitá bude ale i akviziční činnost a získávání nových klientů.
  • Práce v interním CRM systému.
  • Vedení obchodních jednání a tvorba cenových nabídek.
  • Poskytování technického poradenství.
  • Analýza trhu a aktivní vyhledávání obchodních příležitostí.

Co od Vás požadujeme

  • Máte ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou.
  • Jste obchodník tělem i duší se silnými prezentačními dovednostmi.
  • Máte zkušenosti z obdobné pozice a pokud se jednalo i o technický produkt, je to velká výhoda. Není to však podmínka, oceníme i chuť a zájem o obchod.
  • Jste komunikativní, proaktivní a máte organizační schopnosti.
  • Rád/a dotahujete svou práci do konce a kolegové se na Vás můžou spolehnout.
  • Dokážete pracovat samostatně a jste orientovaný/á na výsledek.
  • Jste aktivní řidič/ka a ovládáte MS Office na uživatelské úrovni.
  • Máte čistý trestní rejstřík.

Na oplátku Vám nabízíme

  • Pracujeme v moderních prostorách v Rohovládově Bělé.
  • Máme zázemí stabilní úspěšné obchodní společnosti, protože jsme na trhu již přes 25 let.
  • Dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit.
  • Budete součástí stabilního týmu zkušených profíků, kteří jsou ve společnosti již řadu let.
  • Získáte možnost kariérního růstu a dlouhodobé spolupráce.
  • Máme profesionální přístup, ale přátelský kolektiv.
  • Doporučíte nám nového kolegu? Pak vás odměna nemine.
  • Nabízíme spolupráci na HPP na jednu směnu.
  • Vážíme si loajality, a proto Vás oceníme odměnou za věrnost při pracovním výročí, nebo se můžete těšit na letní i vánoční prémie.
  • K dispozici máte veškeré technické vybavení.
  • Máme 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč i firemní oblečení.
  • Těšit se můžete na dárky k narozeninám a svátku ve formě FlexiPass poukázek i na nadílku k Vánocům (tam může být i kapr).
  • Získáte zajímavou slevu na produkty z našeho portfolia a možnost využít balíček nadstandardních výhod od ČSOB.
  • Užijete si s námi hned několik firemních akcí a teambuildingů.
  • Nástup možný ihned.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Je tohle práce, kterou hledáte? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Ke komu se Váš životopis dostane?

Tereza Klymčiwová
HR Specialist
SpinnerČekejte