... pro mistrysvého řemesla

Nákupní košík

loading
Součet---
Zobrazit košík

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám
Nářadí Nářadí Nářadí
Nástroje Nástroje Nástroje
Celá nabídka

Montážní technik/ Autoelektrikář

Jste manuálně zručný a máte kladný vztah k automobilům?

Chcete být součástí jediného týmu v ČR, který má možnost pracovat s nejmodernějším systémem vestaveb do vozidel SORTIMO?

Býval jste dětským milovníkem stavebnice Lego nebo Merkur? Pak je to práce přímo pro Vás.

Koho hledáme a co budete dělat

Hledáme kolegu, který by rád dával nový rozměr autům těch největších firem v ČR, ale třeba i předělal dodávku na malou dílničku pro drobného živnostníka. Setkáte se tak se sériovou montáží i naprosto unikátní přeměnou aut všech rozměrů. Vše záleží na přání klienta, proto vaše práce bude velmi rozmanitá.

Co Vás čeká?

  • Úprava užitkových vozů pomocí regálových systémů a mobilních přepravních řešení pro různé profese.
  • Předmontáž regálů a jejich montáž do vozidel dle daného plánu.
  • Instalace elektrických zařízení do vozidel (pokud na to budete mít oprávnění).
  • Můžete se setkat s montáží do osobního automobilu, klasické dodávky i skříňového nákladního vozidla.
  • Kompletace celé objednávky včetně příslušenství do vozidel.
  • Možnost výjezdu instalace ke klientovi.

Co od Vás požadujeme

  • Ukončené SOU / SŠ vzdělání.
  • Oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 či podobné je velkou výhodou, ne však podmínkou.
  • Chuť do práce a učit se novým věcem.
  • Zálibu v opravách různých zařízení a zjišťování příčin poruchy.
  • Manuální zručnost a technické myšlení.
  • Uživatelská znalost na PC
  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Na oplátku Vám nabízíme

  • Pracujeme v moderních prostorách v Rohovládově Bělé.
  • Máme zázemí stabilní úspěšné obchodní společnosti, protože jsme na trhu již přes 28 let.
  • Dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit.
  • Budete součástí stabilního týmu zkušených profíků, kteří jsou ve společnosti již řadu let.
  • Získáte možnost kariérního růstu a dlouhodobé spolupráce.
  • Máme profesionální přístup, ale přátelský kolektiv.
  • Doporučíte nám nového kolegu? Pak vás odměna nemine.
  • Nabízíme spolupráci na HPP na jednu směnu.
  • Vážíme si loajality, a proto Vás oceníme odměnou za věrnost při pracovním výročí, nebo se můžete těšit na letní i vánoční prémie.
  • K dispozici máte veškeré technické vybavení.
  • Máme 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč i firemní oblečení.
  • Těšit se můžete na dárky k narozeninám a svátku ve formě FlexiPass poukázek i na nadílku k Vánocům (tam může být i kapr).
  • Získáte zajímavou slevu na produkty z našeho portfolia a možnost využít balíček nadstandardních výhod od ČSOB.
  • Užijete si s námi hned několik firemních akcí a teambuildingů.
  • Nástup možný ihned.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Je tohle práce, kterou hledáte? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Ke komu se Váš životopis dostane?

Tereza Klymčiwová
HR Specialist
SpinnerČekejte