BLOCK SHAFT

Firma TOP CENTRUM myslí nejen na bezpečí, ale i na ochranu majetku svých zákazníků, a proto přichází se zabezpečovacími systémy italské firmy Block Shaft®. Jedná se o špičkové zabezpečení nejen osobních a dodávkových vozidel, zemědělských a stavebních strojů, ale i zabezpečení proti vniknutí do objektu. Kombinace 20 let zkušeností z řad evropského trhu a vlastního vývojového oddělení, přinesla mnoho inovací, díky kterým nyní disponují tyto zabezpečovací systémy jedinečnou technologií, která nemá na trhu obdoby. Činí vozidla pro zloděje prakticky nepřekonatelná. Kvalita systému je potvrzena i Ministerstvem dopravy, které výrobky homologovalo. Naše produkty jsou také podporovány tuzemskými i zahraničními pojišťovnami, které v případě instalování zabezpečovacích systémů poskytují slevy na pojištění vozidel a majetku. Pevně věříme, že i na území ČR a Slovenska ochrání tyto zabezpečovací systémy majetek nejen tuzemských podnikatelů, ale i ostatních obyvatel, stejně jako se to daří v desítkách zemí světa.

Unikátním produktem na trhu je systém zabezpečení pro užitková vozidla Gatelock Van. Je určen pro všechny, od velkých přepravních firem až po drobné živnostníky, v jejichž vozidlech se nachází hodnotný majetek. Právě ti jsou totiž častým terčem zlodějů. Jen v loňském roce bylo evidováno 22 976 krádeží věcí z vozidel, to je více jak 60 krádeží denně. S ohledem na mnohatisícovou, mnohdy milionovou hodnotu převáženého majetku a možnou ekonomickou ztrátu v případě odcizení, je investice v řádu několika tisíc korun do toho zabezpečení prakticky zanedbatelná.

Důležitým kritériem při rozhodování o spolupráci se společností Block Shaft® byl pro nás soulad firemních hodnot, jelikož si také zakládají především na kvalitě, a proto všechny výrobní i technologické procesy probíhají v domovině této firmy, kterou je Itálie. O kvalitě těchto systémů svědčí také spolupráce s německou firmou Sortimo, která je i naším dlouhodobým partnerem a právě s kvalitou jejich vestaveb do vozidel máme řadu let pozitivních zkušeností.

Naše společnost získala díky své dlouhodobé práci v oboru a kvalitním službám výhradní zastoupení značky BLOCK SHAFT pro ČR i SR.
Název
Jazyk
Velikost
Formát
stáhnout
Blockshaft_print_FINAL.pdf
Čj
14802561
.pdf
Tyto stránky využívají cookies pro váš pohodlnější nákup.Další informace
Rozumím

Najdete nás i na sociálních sítích

© 2016-2021 Powered by TopCentrum.cz. Všechna práva vyhrazena.