... pro mistrysvého řemesla

Nákupní košík

loading
Součet---
Zobrazit košík

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám
Nářadí Nářadí Nářadí
Nástroje Nástroje Nástroje
Celá nabídka

Servisní technik/ Elektrikář

Chcete pracovat s moderními technologiemi a kvalitními stroji?

Upřednostňujete menší tým a přátelský kolektiv?

Baví Vás zjištění, kde je v přístroji chyba a následně ji opravíte? Pak je tato pozice šitá přímo pro Vás.

Koho hledáme a co budete dělat

Jako Servisní technik se u nás budete starat o všechny stroje, které prodáváme. Zároveň získáte možnost být u zrodu nového projektu se společností Husqvarna i spolupracovat s kolegy z montáží vestaveb do vozidel. A pokud by vás lákala spíš administrativa a komunikace se zákazníky, můžete být strážcem naší nové půjčovny nářadí, kterou právě připravujeme v rámci servisního střediska. Možnosti jsou u nás široké a bude jen na Vás, jakým směrem se vydáte.

Co Vás čeká?

  • Servis a oprava motorových strojů, elektrického nářadí i stavební techniky.
  • Využívání moderních technologií k servisu specializovaných strojů.
  • Diagnostika závad pomocí PC apod.
  • Práce s kvalitním nářadím značek Milwaukee, Honda, Hitachi/Hikoki, Husqvarna, REMS...
  • Zprovoznění a ověření správné funkčnosti nářadí a strojů.
  • Poskytování poradenství zákazníkům a uživatelům strojů.

Co od Vás požadujeme

  • Ukončené SOU / SŠ vzdělání.
  • Oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 § 6 je velkou výhodou, ne však podmínkou.
  • Chuť do práce a učit se novým věcem.
  • Zálibu v opravách různých zařízení a zjišťování příčin poruchy.
  • Manuální zručnost a technické myšlení.
  • Uživatelská znalost na PC
  • Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Na oplátku Vám nabízíme

  • Pracujeme v moderních prostorách v Rohovládově Bělé.
  • Máme zázemí stabilní úspěšné obchodní společnosti, protože jsme na trhu již přes 28 let.
  • Dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit.
  • Budete součástí stabilního týmu zkušených profíků, kteří jsou ve společnosti již řadu let.
  • Získáte možnost kariérního růstu a dlouhodobé spolupráce.
  • Máme profesionální přístup, ale přátelský kolektiv.
  • Doporučíte nám nového kolegu? Pak vás odměna nemine.
  • Nabízíme spolupráci na HPP na jednu směnu.
  • Vážíme si loajality, a proto Vás oceníme odměnou za věrnost při pracovním výročí, nebo se můžete těšit na letní i vánoční prémie.
  • K dispozici máte veškeré technické vybavení.
  • Máme 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč i firemní oblečení.
  • Těšit se můžete na dárky k narozeninám a svátku ve formě FlexiPass poukázek i na nadílku k Vánocům (tam může být i kapr).
  • Získáte zajímavou slevu na produkty z našeho portfolia a možnost využít balíček nadstandardních výhod od ČSOB.
  • Užijete si s námi hned několik firemních akcí a teambuildingů.
  • Nástup možný ihned.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Je tohle práce, kterou hledáte? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Ke komu se Váš životopis dostane?

Tereza Klymčiwová
HR Specialist
SpinnerČekejte